Your Company

Poufna komunikacja i łatwe zarządzanie
relacjami w biznesie

Szukasz rozwiązania, które jest bardziej przejrzyste niż email i bezpieczniejsze
niż popularne komunikatory i aplikacje?

Video call and text chat

Rozmowy wideo

Szyfrowane rozmowy wideo, które możesz zaplanować w czasie dogodnym dla wszystkich zainteresowanych lub połączyć się w trybie natychmiastowym.

Prowadź rozmowy z Klientem, nie martwiąc się, że ich treść trafi w niepowołane ręce lub zostanie wykorzystana bez Twojej wiedzy - technologia szyfrowania end-to-end gwarantuje poufność.

Contact list and contact profile

Kontakty

Proste zarządzanie kontaktami korzystnie wpływa na płynność działań biznesowych. Importuj listę swoich obecnych kontaktów lub dodaj nowe, pisząc wiadomość do Klienta i udostępniając hasło tymczasowe.

Wyszukuj i grupuj kontakty według nazw firm lub tagów, które możesz dowolnie modyfikować. Wszystkie dane osobowe Twoich kontaktów są zaszyfrowane end-to-end, a Twoja firma utrzymuje zgodność z RODO.

Text chat and file storage

Konwersacja i Dokumenty

Pełna komunikacja z Klientem w jednym miejscu, uporządkowana tematycznie - tak, aby już nigdy nie zgubić wątku.

Przesyłaj i przechowuj istotne dokumenty w dedykowanych wątkach, zachowując pełną kontrolę nad dostępem do nich. Każda poufna rozmowa, nowa wiadomość tekstowa czy dodany w konwersacji plik jest natychmiast automatycznie szyfrowany end-to-end. Tak zabezpieczone treści są nieczytelne dla osób trzecich.

Form answers

Formularze

Profesjonalizm i odpowiedzialna polityka danych już od pierwszego kontaktu - dzięki prostym, zaszyfrowanym formularzom.

Zamiast oferować Klientom przesyłanie pierwszych zapytań i dokumentów drogą mailową lub za pomocą popularnych komunikatorów, używaj prostych w obsłudze, szyfrowanych formularzy - w formie prywatnych linków w przeglądarce lub dedykowanych formularzy na stronie internetowej Twojej firmy.

Dzięki szyfrowaniu end-to-end, wszystkie informacje udostępniane w ten sposób przez Klienta są zabepieczone zarówno podczas przesyłania, jak i przechowywania na serwerze zero-knowledge.

Bezpieczna komunikacja i wymiana plików:

Sprawdź narzędzia, dzięki którym zbudujesz zaufanie u swoich Klientów.

Tagowanie

Definiuj, dodawaj i edytuj dowolnie własne tagi, dzięki którym zachowasz przejrzystość i porządek swoich relacji biznesowych.

Możesz tagować tematyczne wątki i spotkania wideo, tworząc spersonalizowaną wersję aplikacji, dostosowaną do Twoich potrzeb i nawyków - tak, aby nigdy nie stracić wątku.

Filtrowanie

Wyszukuj w prosty i szybki sposób najważniejsze informacje.

Używaj filtrów, aby precyzyjnie lokalizować pliki, tematy, kontakty oraz firmy. Wyszukuj wątki tematyczne w konkretnych ramach czasowych. Łącz filtry dla jeszcze lepszej efektywności i przejrzystości.

Oznaczanie

Decyduj o tym, co w danej chwili jest priorytetowe.

Dodawaj najważniejsze wątki do ulubionych, a wiadomości oznaczaj zakładką - tak, aby jak najlepiej zadbać o terminowe wykonywanie zadań i zbudować solidną relację z Klientem. Archiwizuj zakończone tematy dla większej przejrzystości.

Tagged and starred Topic list screenshot

Wypróbuj narzędzia PrivMX Contact w swojej firmie